Dejan Krsmanović blistao u italijanskom Martelu

Reprezentativci Srbije u biatlonu imali su uspešne nastupe na Svetskom i Evropskom kupu. U nemačkom Oberhofu u disciplini sprint bodovanoj za Svetski kup Edin Hodžić je zauzeo 102 mesto.

Dva dana ranije u italijanskom Martelu na IBU Kupu, takođe u sprintu, u konkurenciji 120 takmičara Dejan Krsmanović se plasirao na 86, a Dženis Avdić na 91. mesto. Na istom takmičenju Maida Drdić je u debitantskom nastupu na IBU Kupu zauzela 79. mesto.

U drugoj trci sprinta, izuzetno zapažen nastup imao je Dejan Krsmanović. Kroz cilj je prošao kao 54. sa tri neprecizna hica i izborio plasman za disciplinu potera. Edin Hodžić je zauzeo 92, a Dženis Avdić 93. mesto među 120 takmičara koliko se pojavilo na startu. Maida Drndić (sprint 7,5 km) iako najmlađa učesnica takmičenja zauzela je 88. mesto.

Naredne nastupe naši biatlonci imaće 13. januara na IBU Kupu u Arberu i Svetskom Kupu u nemačkom ski centru Rupholdingu.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.