Preokret u režiji Grujičića

Pribojavali su se domaćini Mladena Grujičića,  koji nije bio u startnoj postavi gostiju iz Lađevaca, ali je ulaskom u igru sa dva pogotka „kumovao“ konačnom ishodu utakmice zone „Morava“ između Miokovaca i ekipe Braća Vuković , okončanoj bez pobednika, 2:2.

lopta

Dejan Milošević je načeo mrežu Janićijevića u 14. minutu, već u 28, bilo je 2:0 za Miokovce posle pogotka Đorđa Stevanovića. U poslednjem minutu prvog poluvremena Grujičić je savladao Zorana Savića, a isti igrač realizovao je jedanaesterac u 62. minutu za konačnih 2:2.

Kraj susreta obeležila je obostrano nervozna igra, pa su zbog crvenih kartona isključeni Kotorčević (Miokovci) i Sekulić (Braća Vuković).

Izvor: PressLider