U Ribnici pobednik odlučen za dva minuta, ubedljiv poraz na gostovanju doživeo i Orlovac

Čačak – Debitant u zoni „Morava“, ekipa Miokovaca doživela je poraz u 1. kolu na gostovanju u Ribnici kod Kraljeva od Karađorđa,0:2.

I pored dobre igre u većem delu susreta domaćin je u finišu meča u razmaku od samo dva minuta uspeo da postigne dva pogotka i obezbedi tri boda. Strelci za Ribničane bili su Jovanović u 69. i Marković u 71. minutu.

Ubedljiv poraz Mrčajevčana

Fudbaleri Orlovca nisu se proslavili na otvaranju nove prvenstvene sezone u zoni „Morava“. Ekipa Bana iz Raške bila je ubedljiva pred svojim navijačima i borbu za najviši plasman započela na trijumfalan način. Savladali su Mrčajevčane 3:0, golovima Radulovića u 26, Ivanovića u 49. i Simića u 48. minutu.

Izvor: PressLider