Bez pobednika u Lučanima

Lučani – Poslednja utakmica 19. kola Super lige u Lučanima između Mladosti i Metalca završena je bez pobednika 1:1.

Domaćin je tako propustio priliku da pobedom preuzme četvrto mesto na tabeli od Napretka, sada ima bod manje (34-33) od Kruševljana, a Gornjomilanovčani nisu uspeli da sačuvaju rezultatsku prednost u derbiju moravičkog okruga, pa su trenutno na devetoj poziciji iza Javor Matisa sa pet bodova minusa (26-21).

U prvom poluvremenu duela u Lučanima nije bilo pogodaka, a gosti su načeli mrežu rivala i to golom Stojanovića u 51. minutu. Metalac je prednost čuvao više od 20. minuta kada je pogodak za izjednačenje, ujedno i konačan ishod, 1:1 postigao Bojović u 72. minutu.

Narednog vikenda Mladost gostuje konkurentu za visok plasman Napretku u Kruševcu, a Metalac na svom stadionu u Gornjem Milanovcu dočekuje Voždovac.

Izvor: PressLider