Borac poražen na startu sezone

Čačak – Fudbaleri Borca su danas pred praznim tribinama na domaćem terenu u 1. kolu Prve lige Srbije doživeli poraz od ekipe Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 1:2.

Strelac jedinog gola za Čačane bio je Marko Ilić u 20. minutu, dok su se kod gostiju u listu strelaca upisali Stefan Ilić u 15. i Emeka Jacobs u 59. minutu. Sa igračem više od 51. minuta, zbog drugog žutog kartona Filipa Cermelja fudbaleri Borca nisu uspeli da dođu do prvih bodova na startu sezone.

PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.