Borac poražen od Partizana

Čačak – Borac je u 23. kolu Super lige poražen od ekipe Partizana rezultatom 2:1. Na prvi gol u Humskoj čekalo se do 26. minuta.

Arhiva foto: PressLider

Kosović je sa prve stative odlično reagovao da špicem sprovede loptu u mrežu za 1:0. Tavamba ja sa leve strane vratio loptu u sredinu do Jankovića koga je sa leđa oborio Ignjatijević i tako skrivio penal. Odgovornost je preuzeo Leonardo i sa bele tačke poslao loptu u donji levi ugao u 34. minutu (2:0).

Čačani su u 66. minutu došli do pogotka nakon dosuđenog penala kada je Janković nesmotreno sa leđa spleo Tijaga. Stefan Mihajlović je bio precizan sa bele tačke.

Izvor: PressLider