Fudbaleri Mladosti odradili tri provere u Sloveniji

Lučani – Fudbaleri Mladosti u drugoj fazi priprema u Sloveniji koje protiču po planiranom programu, svakodnevnim treninzima, idealnim uslovima, do sada su odigrali tri prijateljske utakmice.

KRSKO

Prvi susret protiv ekipe Krškog rešen je u korist domaćina. Fudbaleri Mladosti su dominirali na terenu tokom cele utakmice, a greške strelaca plavo belih su rezultirane minimalnim porazom. Strelac za Krško bio je Mirt u 87. minutu.

Druga kontolna utakmica odigrana je protiv člana najelitnijeg ranga takmičenja slovenačkog fudbala, ekipom NK Radomlje, koja je završena bez pobednika, 1:1. Najpre su domaćini poveli pogotkom Gajića u 22, a Simić je u 65. minutu postavio konačan rezltat.

FKMLADOST444

Za Mladost su igrali :Zečević, Pešić, Milošević I, Milošević B, Protić, Pejović Radivojević, Pavlović, Zvrko, Simić i Bojović.

FKMLADOST111

Šef stručnog štaba Mladosti, Nanad Milovanović, sa namerom da šansu pruži svim igračima i vidi na koga može računati za početak prvenstva, u trećem susretu protiv ekipe domaćeg Dekana na teren je izveo izmenjen sastav.

Za plavo-bele su nastupili: Rosić, Ristić, Andrić, Šatara, Bugarčić, Milosavljević, Golubović, Čečarić, Mišel, Nenad Gavrić i Petrović.

FKMLADOST

Susret je odigran pod svetlima reflektora I završen je u korist Lučanaca, strelac je bio Čečarić u 11. minutu.

Fudbalere Mladosti do kraja priprema u Sloveniji očekuju još četiri prijateljske utakmice, a rivali su Dob Roltek, Zrinjski, Domžale i Celje.