Javor i Mladost podelili plen

Ivanjica – Pobedi u komšijskom derbiju, nekada vrednijoj od tri boda, nisu se večeras obradovali ni Ivanjičani, ni Lučanci.

_20161022_202227

Jedan od duela superligaša iz moravičkog okruga završen je rezultatom 1:1. Podelom bodova izabranici Nenada Milovanovića zadržali su realne izglede da jesen okončaju u vrhu tabele, Ivanjičani su novim remijem dospeli u još težu situaciju.

Sve je odlučeno do odlaska na odmor kada su i viđena dva jedina pogotka na utakmici. Do prednosti su prvo došli domaćini pogotkom Cvetkovića sa bele tačke u 35. minutu. Nije dugo trajala radost fudbalera Javor Matisa, samo pet minuta kasnije, tačnije u 40. minutu Šatara je savladao Đogatovića.

U nastavku utakmice rezultat se nije menjao pa su komšijski rivali teren stadiona kraj Moravice napustili podelivši bodove.

Izvor: PressLider