Juniori i kadeti Mladosti pobedama započeli godinu

Čačak – Juniori Mladosti zabeležili su bitnu pobedu u premijernom meču u ovoj godini. Ekipa Vladimira Zlatanovića je u utakmici 7. kola Roda lige Srbije savladala ekipu Žarkova sa 67:60.

Juniori Mladosti
Detalj sa utakmice juniora

Utakmica je bila izjednačena skoro svih 40 minuta. Presudna je bila treća četvrtina u kojoj je tim Mladosti stekao prednost i tako zabeležio četvrtu pobedu u sezoni.

Najefikasniji u redovima Mladosti bili su Ocokoljić sa 22 poena, Radulović 14, Šušić 10 i Ćalović 9 poena. Ovom pobedom Mladost je izboril treće mesto.

Naredno kolu junori Mladosti igraju u sredu, 18. januara kada dočekuje ekipu Nibaka iz Niša.

Detalj sa utakmice kadeta

Kadeti Mladosti su u okviru 9. kola Triglav lige Srbije ubedljivo savladali ekipu Konstantina rezultatom 70:57.

Takav epilog se nagoveštavao već posle prve četvrtine koju su domaćini rešili u svoju korist sa 31:17. U poslednjih nekoliko minuta trener Mihailo Šušić je pružio priliku igračima sa manjom minutažom, što su Nišlije iskoristile i ublažile poraz.

Posle 9 odigranih kola kadeti imaju skor od 4 pobede i 5 poraza, a u narednom 10. kolu gostuju u Beogradu ekipi Vizure Šark.

PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.