Košarkašima Železničara izmakla pobeda protiv Sloge

Čačak – U okviru 3. kola Druge muške lige Srbije KK Železničar ugostio je ekipu Sloge iz Kraljeva u hali Borca pred oko 500 gledalaca doživevši poraz rezultatom 62:66 (12:12, 20:14, 14:17, 16:23)

Obe ekipe su startovale oprezno i sa jakom odbranom pa je prva deonica završena rezultatom 12:12. Čačani su su otišli na poluvreme sa prednošću od 6 poena razlike nad rivalom. Iskusnija ekipa Sloge iskoristila je u drugom poluvremenu poenterski slabu igru Železničara pa je poslednja četvrtina završena rezultatom 23:16 za goste, što je na kraju i odlučilo pobednika ovog meča.

Najefikasniji pojedinci meča bili su kapiten domaćina Predrag Panić sa 16 poena i Srđan Krsmanović sa 12 poena i indexom 16, dok je kod domaćina to bio, novo pojačanje, Haris Ćućović sa 13 poena i indexom koisnosti od 26.
Ekipa Železničara se okreće sledeće kolu gde ce pokušati da ostvari prvu pobedu protiv KK Beovuk u Beogradu.
PressLider / Marina Trmčić

Jedna misao o “Košarkašima Železničara izmakla pobeda protiv Sloge

• 23. oktobra 2019. at 11:57
    Permalink

Odlično vođena utakmica od trenera Bugarčića, najviše me je iznenadio niski plejmejker Petrović. Sjajno, njih dvojica su prelomila meč.