Lučanci opravdali ulogu favorita

Lučani – Fudbaleri Mladosti slavili su ubedljivu pobedu u susretu 17. kola Super lige protiv Borca, rezultatom 3:0. Domaćin je opravdao ulogu favorita, potvrdio dobru formu i visoke ambicije u nastavku prvenstva.

Detalj sa utakmice, foto: PressLider

Početak utakmice nagovestio je da će se Lučanci mnogo više pitati za konačan ishod, a do rezultatske prednosti stigli su već u četvrtom minutu. Sopstvenu mrežu pogodio je kapiten Čačana Mario Maslać. U 20. minutu domaćin je duplirao prednost, a mrežu je prvi put na utakmici zatresao vođa navale Mladosti Bojović. Isti igrač potvrdio je golgetersku formu u 63. minutu kada je stavio tačku na ubedljiv trijumf Lučanaca. Mladost se trenutno nalazi na petom mestu sa 31 bodom koliko ima i četvrtoplasirani Napredak iz Kruševca, a Borac je i dalje na začelju tabele sa svega osam bodova.

U narednom 18. kolu koje se igra u sredu 30. novembra Mladost gostuje Crvenoj Zvezdi, a Borac dočekuje ekipu Voždovca.

Izvor: PressLider