Milanovčani „izuli“ Čarapane

Gornji Milanovac – Posle pobede nad Borcem u premijernom meču novog šampionata, Metalac je slavio i drugu pobedu pred svojim navijačima.

Foto arhiva: Starsport

Najprijatnije iznenađenje u prva dva kola, Napredak iz Kruševca, silno motivisan da posle Crvene Zvezde i Partizana, savlada i Milanovčane poražen je zahvaljujući odličnom izdanju izabranika Nenada Vanića, pre svega u prvom poluvremenu.

Do odlaska na odmor praktično je rešeno pitanje pobednika. Prvo je u 30. minutu mrežu gostiju zatresao vođa navale Mitrović, a tačno deset minuta kasnije precizan sa bele tačke bio je Stojanović. U drugom poluvremenu i pored nekoliko šansi rezultat je ostao nepromenjen, 2:0.

Izvor: PressLider