Mladost poražena od Partizana

Lučani – Fudbaleri Mladosti su danas na stadionu u Lučanima u okviru 26. kola Super lige Srbije poraženi od Partizana, 0:2.

Prvo poluvreme je počelo mirnom igrom oba rivala, sve do 30. minuta kada su gosti ozbiljno zapretili, posle centaršuta Miletića, Leandre Tavamba imao odličnu priliku da Partizan dovede u vođstvo, ali je golman Lučanaca, Krznarić odlično reagovao.

Nekoliko minuta kasnije Mladost je imala veliku šansu da dođe do prednosti kada je Šatara šutirao pod prečku, ali je čuvar mreže gostiju, Filip Kljajić, sprečio vođstvo Mladosti.

U samom finišu prvog poluvremena Brazilac Leonardo šalje loptu u levi ugao Krznarićevog gola 0:1.

Konačan rezultat Beograđani postavljeju u 75. minutu pogotkom Đurđevića.