NAJUPESNIŠIJI nastup NAJMLAĐIH članova AK „ČAAK“: JEDANAEST medalja stiglo u ČAČAK

Čačak – Proteklog vikenda u Smederevskoj Palanci održano je treće kolo Letnje lige ASCS  sa najvećim brojem učesnika do sada i daleko boljim rezultatima u odnosu na predhodna dva. Takmičari AK „ČAAK“  imali su najuspešniji nastup do sada vrativši se u Čačak sa čak JEDANAEST medalja.

AK „ČAAK“ u Smederevskoj Palanci

Trijumfom u kategoriji Atletske škole „C“ (2011/12) za devojčice u skoku u dalj i kombinovanom trčanju 30 metara sprint + 30 metara preko prepona Dunja Matejić je ostvarila pobedu u sveukupnom plasmanu.

Dunja Matejić na pobedničkom postolju

U kategoriji Atletskih škola „B“ (2009/10) u bacanju vorteksa za dečake dominirao je Andrej Cvetić.

Isti uspeh u kategoriji Atletske škole „A“ (2007/08) za devojčice, u disciplini 600 metara, postigla je Đurđa Đokić.

Đurđa Đokić

Ubedljivu pobedu u trci na 200 metara za devojčice kod Atletskih škola „B“ ostvarila je Nađa Jović.

Nađa Jović

U istoj kategoriji u disciplini 300 metara kod dečaka pobedio je Vuk Grujić.

Vuk Grujić

U trci mlađih pionirki (2005/06) na 300 metara, Iva Zelenović je osvojila 2. mesto, dok je u istoj kategoriji u skoku u dalj bila 3. mesto.

Iva Zelenović

U bacanju vorteksa kod Atletskih škola „A“ drugo mesto je osvojila Irina Popović.

Irina Popović

U istoj disciplini kod Atletskih škola „B“ takođe 2. mesto osvojila je Lena Dikić.

Lena Dikić

U bacanju vorteksa svoj veliki talenat potvrdio je mlađi pionir Marjan Milovanković osvojivši 2. mesto.

Marjan Milovanković

Ono što su svi sa ovog takmičenja poneli kao posebnu i lepu uspomenu je trka štafeta na 4 x 50 metara ( štafeta mora biti sastavljena od svih uzrasnih kategorija ).