NOVI uspesi članova AK „ČAAK“

Čačak – Protekli vikend je bio veoma uspešan za članove AK „ČAAK“ koji su na dva takmičenja, u svim selekcijama, ostvarili izuzetne rezultate i vratili se sa novim medaljama.

U Rekovcu je održan ovogodišnji prvi, od pet, kroseva RTS – a na kojem je, ovoga puta, izostala masovnost, ali ne i kvalitet takmičara koji je bio na zavidnom nivou.

Atletičari AK „ČAAK“ osvojili su SEDAM medalja, ali nisu nastupili u punom sastavu, pa je ovaj broj medalja sasvim zadovoljavajući. Prva mesta u svojim uzrasnim kategorijama osvojili su Sanja Đoković i Ognjen Nikolić, drugo mesto pripalo je Kristini Đurović i Vuku Grujiću, dok su treće mesto bili Ivana Vojinović, Andrej Cvetić i Marko Milanović.

Atletičari „ČAAK“ – a u Rekovcu

U Smederevskoj Palanci boje kluba su branile dve ekipe AK „ČAAK“ na finalu Prvenstva Srbije u Dečjoj atletici.

Učesnici finala prvenstva Srbije u Dečjoj atletici

Na ovom takmičenju nastupale su ekipe koje su izborile plasman na Prvenstvima ASCS, ASB, i ASV. Nastup za AK „ČAAK“ imala je ekipa 2011. godište i mlađi koji su, ovoga puta, zauzeli 6. mesto, dok je ekipa 2009. godište zauzela 4. mesto sa svega bodom zaostatka iza trećeplasiranog  beogradskog Partizana.