Odigrane utakmice 12. kola Super lige

Danas su odigrane utakmice 12.kola Super lige Srbije u novoj takmičarskoj sezoni 2016/17.

sportskenajave.com

Borac je u na domaćem terenu protiv ekipe Spartaka odigrao 3:3 (2:2).

Strelci su bili: Marko Zočević 12, Lazar Jovanović 22, Tiago Galvao Da Silva 76′ za Borac, dok su za goste pogotke postigli Nemanja Milić 28, 33′ i Aranđel Stojković 66′.

Nerešeno je bilo i u duelu Metalca i Javora (1:1). Jovanović je u 72. minutu doveo Milanovčane u vođstvo, a do izjednačenja je došlo pogotkom Eliomara nakon petnaest minuta.

Sutra, 16. oktobra, na programu je susret 12. kola između ekipe Mladosti i Vojvodine sa početkom od 17 časova.

Izvor: PressLider