Pod Rudnikom završnica za Hičkoka

Gornji Milanovac – Dugo će fudbaleri Metalca žaliti za velikom šansom koja im se ukazala u duelu sa aktuelnim šampionom Crvenom Zvezdom. Samo dva minuta delilo ih je od istorijske pobede, ali su u finišu utakmice Beograđani uspeli da preokrenu rezultat i slave pobedu 2:1.

Posle neubedljivih prvih 45. minuta u nastavku susreta viđena je mnogo bolja fudbalska predstava.  Gornjomilanovčani do prednosti stižu u 58. minutu. U gužvi u srcu šesnaesterca, najspretniji pred golom  Manojlovića bio je kapiten Metalca Panić i pogodio nebranjeni deo mreže.

Izgledalo je da tri boda sigurno ostaju u gradu podno Rudnika, ali se dogodilo suprotno. Najpre u 88. minutu Orlandić pogađa mrežu Belića, a samo šezdesetak sekundi kasnije najmlađi akter meča 18-godišnji Adžić preciznim udarcem postavlja konačan rezultat utakmice, 2:1 za Crvenu Zvezdu.

Izvor: PressLider