Polet neubedljiv, „Putari“ osvojili tri boda u Ljubiću

Čačak – Posle pobede u drugom kolu srpske lige „Zapad“ u Topoli protiv Karađorđa (3:2), fudbaleri Poleta iz Ljubića doživeli su neočekivan poraz na svom stadionu od Jedinstvo Puteva, 0:1.

Podmlađeni sastav Užičana nije previše respektovao favorizovanog domaćina i već u prvom poluvremenu potvrdio da se uz maksimalnu angažovanost i borbenost može kući vratiti neporažen. Postigli su možda i više od očekivanja, zabeležili minimalan trijumf, kaznili skromno izdanje izabranika Miodraga Starčevića.

Stihijski, bez ideje „Grebići“ nisu uspevali da upute udarac prema golu rivala iz izglednih pozicija, na suprotnoj strani odlično se u 72. minutu snašao Miloš Janković, pogodio nebranjeni deo mreže i postavio konačan rezultat utakmice (0:1), koju će navijači i igrači Poleta što pre morati da zaborave.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.