U Lučanima „pljusak“ golova po kiši

Lučani – Crvena Zvezda, ako je suditi po rezultatu u Lučanima, brzo je prebolela poraz od bugarskog Ludogoreca. Uprkos osvajanju tri boda šef stručnog štaba „crveno-belih“ Miodrag Božović, mogao bi mnogo toga zameriti svojim izabranicima.

Na suprotnoj strani, Mladost posle dva trijumfa na startu prvenstva u većem delu susreta bila je ravnopravan rival favorizovanim gostima, na momente čak i opasnija po protivnički gol.

Goleadu na stadinu u Lučanima otvori je Ugo Vieira već u drugom minutu. Najviše su Beograđani strahovali od Saše Jovanovića, a jedan od najbržih superligaških igrača načeo je mrežu Kahrimana nakon odlične asistencije Radivojevića u 18. minutu. Usledio je period znatno bolje igre gostiju koji su u razmaku od devet minuta dva puta matirali Nemanju Krznarića. Štoper Randulić je loptu od prečke poslao iza gol linije (21), a drugi put u listi strelaca upisao se Vieira u 30 minutu.

U nastavku susreta po pravom letnjem pljusku, bolje se na početku snašao domaćin, tačnije Jovanović, koji je drugi put bio hitriji od odbrane Zvezde u 47. minutu.

Konačan rezultat susreta u Lučanima postavio je Poletanović evrogolom iz slobodnog udarca u 56. minutu 2:4.

Izvor: PressLider