Železničar nastavlja TRIJUMFALNI niz

PMRL grupa ZAPAD, 5. KOLO PLEJ-OFA

Čačak – Mnogo teže nego što se očekivalo Železničar je osvojio važne bodove savladavši na domaćem terenu ekipu Radničkog 1950 iz Kragujevca rezultatom 98:77(18:31, 29:15, 28:18, 23:13).

Ulazeći opušteno u meč domaći igrači dozvolili su ekipi iz Kragujevca da završe prvu četvrtinu sa razlikom od 13 poena. Tek u završnici prvog poluvremena Železničar dolazi do prvog vođstva i zahvalijući odličnoj igri Petra Rakovića (31 poen) završava utakmicu sa pristojnom razlikom.

Ova veoma važna pobeda je odlična uvertira pred neugodno gostovanje ekipi Zekasa 75, gde je pobeda imperativ.

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.