Borac „pao“ za tri minuta, Milanovčani poveli pa stali

Fudbaleri Borca priželjkivali su nerešen ishod u duelu sa Radom, ali su, ipak, doživeli još jedan poraz, 0:2.

Do finiša meča izgledalo je da će Čačani uspeti da odole tradicionalno neugodnom protivniku, ali je u 76. minutu Mladenović načeo mrežu Branimira Aleksića. Nije tu bio kraj, samo tri minuta kasnije isti igrač drugi put se upisao u listu strelaca i već tada za svoj tim obezbedio nedostižnu prednost za rivala.

Metalac je doživeo poraz Banovom Brdu od Čukaričkog rezultatom 1:2. Milanovčani su do prednosti stigli pogotkom Ivice Jovanovića u 11. minutu. U nastavku utakmice domaćin je terensku inicijativu najpre krunisao pogotkom za izjednačenje (strelac Docić u 38. minutu), a početkom drugog poluvremena gol vredan tri boda za beg sa poslednjeg mesta postigao je Tomić u 56. minutu.

Izvor: PressLider