Borac „pazario“ prva tri boda

Čačak – U šestom kolu Super lige fudbaleri Borca i Novog Pazara sa zakašnjenjem od 24 sata zbog nevremena, odigrali su večeras na stadionu kraj Morave manje kvalitetan, mnogo više borben meč u čemu su prednjačili izabranici Ljubuiše Dmitrovića.

Fudbaleri Borca, foto: PressLider

Borac je na bodovni konto upisao prvu „trojku“, slavio minimalnu, ali zasluženu pobedu 2:1. Mrežu gostiju načeo je u 33. minutu Sajčić posle odlične asistencije Zoćevića. Deset minuta kasnije drugi put je kapitulirao giolman Novog Pazara Živković, a strelac je bio Drašković.

U nastavku susreta Čačani su bili bolji rival, propustili i nekoliko izglednih prilika, ali su do poslednjeg zvižduka sudije Nemanje Gajdobranskog strepeli za konačan ishod. U 73. minutu Drašković je igrao rukom u šesnaestercu , dosuđen je jedanaesterac za goste koji je realizovao Alivodić. Stefan Drašković je zaradio drugi žuti karton u 77. minutu, pre vremena je morao u svlačionicu, ali je Borac sa igračem manje uspeo da sačuva minimalnu prednost .

Izvor: PressLider