Borac poražen od Bačke, Mladost izgubila „već viđen“ bod

Čačak, Lučani, Ivanjica – Sa izuzetkom Metalca koji je na gostovanju u Surdulici savladao ekipu Radnika rezultatom 1:0, ostali superligaši iz moravičkog okruga nisu se proslavili u utakmicama 7. kola.

Na tri utakmice na kojima su juče igrali Borac, Mladost iz Lučana i Javor Matis, jedino su Ivanjičani odigrali na stadionu kraj Moravice nerešeno sa Čukaričkim iz Beograda 0:0.

Borac je poražen u Novom Sadu,  gde novajlija u ligi Bačka,  kao domaćin igra sve prvenstvene utakmice. Ekipa iz Bačke Palnke savladala je Čačane minimalnim rezultatom 1:0. Strelac jedinog pogotka, dovoljnog za superligaški prvenac Bačke bio je Luković u 14. minutu. Svi pokušaji izabranika Ljubiše Dmitrovića da barem stignu do izjedačenja, a bilo ih je, otišli su u nepovrat.

Nesrećan poraz doživeli su praktično „pred ponoć“,  fudbaleri Mladosti. Poraženi su od Radničkog u Nišu 2:0, iako su bili nadomak osvajanja boda. Najbolji fudbaler  „Reala sa Nišave“ Stojanović pogodio je mrežu Mladosti u 90. minutu. Nažalost po Lučance i to nije bio konačan rezultat susreta, jer je Petrović u četvrtom minutu sudijske nadoknade postigao drugi pogodak za trijumf domaćina.

Ivanjičani i pored velike želje da uknjiže tri boda i pobegnu iz opasne zone nisu uspeli da nadmudre odbranu gostiju sa Banovog Brda. Na drugoj strani,  sačuvali su svoju mrežu pa je utakmica protiv Čukaričkog  okončana najnepopularnijim rezultatom  0:0.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.