Borac protiv Poleta stavio tačku na pripremni period

Pobedom nad srpskoligašem Poletom iz Ljubića,  fudbaleri Borca završili su pripremni period i odigrali poslednju, u seriji prijateljskih utakmica uoči početka borbi za bodove u novom šampionatu.
Susret dugogodišnjih sportskih prijatelja okončan je pobedom superligaša rezultatom 2:1, a šef stručnog štaba Čačana Ljubiša Dmitrović i trener Vladimir Stanisavljević, pretpostavlja se, otklonili su i poslednje dileme oko sastava za predstojeću sezonu koja počinje narednog vikenda.
Pogotke za Borac postigli su Sajčić u 42. minutu, posle asistencije Kostića i odličnim šutem sa ivice kaznenog prostora u 76. minutu, Stanković. Mrežu novog golmana superligaša, Branimira Aleksića zatresao je iz slobodnog udarca Knežević u 66. minutu.
U prvom kolu novog prvenstva Borac se u subotu u Gornjem Milanovcu sastaje sa Metalcem.
Izvor: PressLider