Borac ubedljiv protiv Zemunaca

Čačak – Košarkaši Borca odigralu su najboljih dvadeset minuta od starta prvenstva i veliki minus iz prve dve četvrtine u duelu sa ekipom Mladost Admiral iz Zemuna pretvorili u ubeljiv trijumf 81:66 (17:23, 18:22, 25:9, 21:12).

U prvoj polovini utakmice gosti su precizniji, manje grešili, nagovestili da će Čačani doživeti još jedno neprijatno iznenađenje pred svojim navijačima. Dogodilo se suprotno, u drugih dvadeset minuta izabranici Raška Bojića nadigrali su rivala, iz minuta u minut uvećavali prednost i uz podršku sa tribina savladali ozboljnog kandidata za plasman u Super ligu.

Najefikasniji u redovima Borca bio je Radonjić sa 16, Radovanović je postigao 14, a Mićić 12 poena.

Izvor: PressLider