Fudbaler Borca zaprosio devojku, pa zaigrao protiv Zvezde

Čačak – Fudbaleri Borca su danas u zaostalom kolu osmine finala kupa Srbije poraženi od ekipe Crvene Zvezde rezultatom 0:4(0:2).

Gosti su do prve prednosti došli već u 3. minutu pogotkom Milića. Drugi gol za crveno bele postigao je Pešić u 29. minutu, 0:2. Mreža je treći put završila u mreži Čačana pogotkom Milijaša u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Pešić sa bele tačke u 84. minutu, 0:4.

Prosidbe na sportskim terenima nisu retka pojava u svetu fudbala. Tako je danas, na stadionu pored Morave, nekoliko minuta pre meča, Lazar Obradović kleknuo pokraj aut linije i zaprosio svoju devojku Valentinu.