Fudbaleri Borca srcem za bodove i Stefana

Fudbaleri Borca su danas u okviru 26. kola Super lige Srbije na Gradskom stadionu odigrali nerešeno u duelu sa ekipom Čukaričkog, 2:2.

Čačani su do prve prednosti stigli u 19. minutu pogotkom Saše Filipovića. Izjednačujući pogodak postigao nekadašnji plejmeker Čačana Darko Zorić u 53. minutu.

Drugi gol za Borac postigao je Filip Knežević u 69. minutu, a konačan rezultat u 91. minutu postavio je Ognjen Mudrinski.

Rukovodstvo kluba donelo je odluku da sav prihod sa utakmice bude uplaćen mladom igraču Stefanu Laziću kome su neophodna sredstva za odlazak na operaciju u inostranstvo.