Goleada u Ivanjici

Ivanjica – Fudbaleri Crvene Zvezde na novu prvenstvenu pauzu zbog reprezentativnih obaveza odlaze sa liderske pozicije. Večeras su Beograđani na stadionu kraj Moravice savladali Javor Matis rezultatom 4:2.

Mreže su mirovale sve do finiša prvog poluvremena kada je internacionalac u redovima gostiju Mičel Donald sa 25 metara uhvatio na spavanju Vladana Đogatovića. Dogodilo se to u 37. minutu, nakon čega su i domaćini zaigrali ofanzivnije u pokušaju da što pre stignu do izjednačenja. U 45. minutu Karišik koristi grešku protivničke odbrane i poravnava rezultat, a samo minut kasnije Sikimić posle neuspešne ofsajd zamke domaćina,  donosi novu prednost „crveno-belima“.

U nastavku utakmice Le Talek u 58. minutu pogađa mrežu Javor Matisa za dva gola viška i na prvi pogled mirnu završnicu. Da tako ne bude pobrinuo se Eliomar Silva pogotkom  u 89. minutu za tračak nade Ivanjičanima da mogu iznenaditi favorita i izboriti nerešen rezultat. Ipak, u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena, tačku na zaslužen trijumf Zvezde, 4:2 stavio je mladi reprezentativac Mihailo Ristić.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.