Het-trikom Petrovića Polet lako do POBEDE

Čačak – Danas su na stadionu u Ljubiću fudbaleri Poleta u okviru 34. kola Srpske lige Zapad slavili pobedu nad ekipom Železničara iz Lajkovca rezultatom 4:2 (3:0).

Trostruku strelac za Polet bio je  Goran Petrović (16. 21. i 44. minut), tako da se na odmor otišlo kompletnim het-trikom Petrovića.

Gosti su smanjili vođstvo Grebića u 48. minutu pogotkom Čolovića. Do drugog pogotka Železničar dolazi u 73. minutu kada je sa „kreča“ precizan bio Stanković.

Konačan rezultat postavio je u 89. minutu Nikola Tripković.

PressLider / Marina Trmčić

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.