Još jedan neuspeh fudbalera Borca, minimalan poraz Mladosti

Arhiva foto: PressLider / Duško Radišić

Čačak – Novosađani su večeras na stadionu u Lučanima slavili pobedu protiv čačanskog Borca rezultatom 0:2. Jedan gol u oba poluvremena, (Bempah u 27. i Mihajlović u 79. minutu) bio je dovoljan za nova tri boda ekipe Nenada Vanića.

Jedan gol bio je dovoljan i Čukaričkom za ceo plen. Mladost se vrlo dobro branila na Banovom Brdu, ali im je popustila koncentracija u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, kad je trijumf slavila ekipa Nenada Lalatovića.

PressLider / Marina Trmčić

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.