Kotorčević „kovač“ nove pobede Miokovaca

Čačak – Duel novajlija u zoni „Morava“, Miokovaca i Radničkog iz Kovača posle velike borbe i nekoliko neiskorišćenih stopostotnih šansi, završen je pobedom domaćina rezultatom 1:0. Do još jednog uspeha na stadionu Poleta u Ljubiću, gde Miokovci dočekuju svoje goste, rešen je u drugom poluvremenu, tačnije u 56. minutu. Nebojša Prtenjak je nepropisno zaustavljen u pritivničkom šesnaestercu, sudija Vasiljević opravdano pokazao na belu tačku, a siguran realizator jedanaesterca bio je Siniša Kotorčević.

Fudbaleri čačanske Slobode, takođe u utakmici četvrtog kola zone „Morava“ gostovali su u Raškoj i osvojili bod protiv domaćina, 1:1. Bane je prvi deo susreta rešio u svoju korist, 1:0 zahvaljujući pogotku Simića u 23. minutu. Do izjednačenja ekipa iz Velike Kolonije stigla je u sudijskoj nadoknadi vremena. Na isteku prvog minuta (90+1) mrežu Raščana pogodio je Čakarević.

Arhiva, foto: Duško Radišić – Lejča

Sigurnu pobedu ostvario je i zonaš iz Mrčajevaca. Orlovac je na svom terenu savladao Karađorđe iz Ribnice 2:0. Strelac za vođstvo bio je Sedlarević u 52. minutu, konačan rezultat postavio je rezervista Lakušić u finišu susreta (88). Kod oba pogotka domaćina u ulozi asistenta bio je najbolji akter utakmice Ćirković.

Izvor: PressLider