KUP: Javor poražen od „Čuke“

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas na Banovom brdu u osmini finala pobedili Javor iz Ivanjice sa 1:0.

Čukarički je do gola došao u 19. minutu, a strelac je bio Ognjen Ožegović, koji se dobro snašao u gužvi u šesnaestercu Javora, te posle odbitka savladao golmana gostujuće ekipe.

Domaćin je tokom većeg dela meča bio bolji rival, stvorio je nekoliko prilika, ali nije uspeo da ostvari ubedljiviji trijumf.

Ekipa Gordana Petrića meč je završila s desetoricom igrača na terenu, pošto je Obeng Regan u 72. minutu dobio drugi žuti karton.