Lučanci poraženi od prvog protivnika u evropskom takmičenju

Lučani – Fudbalski klub Mladost iz Lučani po prvi put u svojoj istoriji uspeo je da izbori plasman u evropska takmičenja. Večeras su na svom stadionu poraženi od prvog protivnika ekipe Inter Baku (Azerbejdžan) rezultatom 0:3.

Početkom prvog poluvremena plavo-beli su dobro otvorili utakmicu, imali inicijativu. Smenjivale su se šanse na obe strane, sve do 23. minuta, kada je nakon starta Miloša Šatare, precizan u izvođenju slobodnog udarca bio Adrian Scarlatache. Na samom kraju prvog poluvremena, 41. minut, ponovo se zatresla mreža Nemanje Krznarića, Adrian Scarlatache postiže drugi pogodak za Inter Baku.

Nisu uspeli Lučanci da realizuju veliki broj izglednih prilika, pa je nova „kazna“ stigla u 75. minutu kada je konačan rezultat za goste postavio Rauf Aliyev, 0:3.