Lučanci „srušili“ Građevinare

Lučani – Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su na stadionu „Kralj Petar Prvi“ na Banjici, ekipu Rada rezultatom 2:1.

U utakmici 16. kola Super lige domaćin je došao do rezultatske prednosti pogotkom Lutovca sa bele tačke u 15. minutu. Sudija Majo Vujović, koji je video igranje rukom jednog od igrača Mladosti, dosudio je najstrožu kaznu za Rad. Nije se dugo čekalo na izjednačenje. U 24. minutu još jedan jedanaesterac, ovoga puta za goste, dosudio je novosadski arbitar. Mrežu golmana Beograđana Filipovića zatresao je Bojović.

Vođa navale Mladosti odlučio je pobednika početkom drugog poluvremena. Tačnije u 52. minutu Bojović je realizovao školsku kombinaciju i sa tri metra udarcem glavom pogodio nebranjeni deo mreže.

U narednom sedamnaestom kolu na stadionu u Lučanima igra se komšijski derbi između Mladosti i čačanskog Borca.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.