Mladost prošla posle penala

Lučani – Fudbaleri Mladosti iz Lučana plasirali su se u četvrtfinala Kupa Srbije pobedom na penale protiv ekipe Rada, 5:3 (1:1).

Detalj sa meča Mladost - Rad, Foto: Miloš Cvetković / RAS Srbija
Detalj sa meča Mladost – Rad, Foto: Miloš Cvetković / RAS Srbija

Na stadionu u Lučanima viđena je izuzetno borbena i zanimljiva utakmicu, koju su domaći igrači propustili da reše u regularnom delu meča, posle par izglednih prilika koje nisu realizovali. Mladost je povela pogotkom Jovanovića u 64. minutu. Kazna je stigla u 80. minutu kada su gosti došli do izjednačenja, strelac je bio Ćulum.

Precizniji sa bele tačke bili su fudbaleri Mladosti: Bojović, Pejović, Milosavljević, Radivojević, Gavrić, dok su kod ekipe Rada pogotke postigli: Stanojević, Đenić, Mladenović i Marković.