Omladinci BIP-a ODLIČNOM igrom do POBEDE

Čačak – Na prvenstvenoj utakmici 21. kola Omladinske lige FSRZS na stadionu pored „Sladare“ između BIP-a i N. Pazara domaća ekipa slavila je pobedu rezultatom 2 : 1 (0 : 1).

„Jedna od kvalitetnijih utakmica u našem gradu u posledenje vreme,od ambijenta pa preko same utakmice i kvalitetnog suđenja Mladenović Andrije i njegovih pomoćnika , Piper Pavla i Belić Vanje, koji su doprineli da ova utakmica bude na visokom nivou“, kažu u FK „BIP“.

Domaća ekipa je bolje otvarila utakmicu i šansu koja je otišla u nepovrat promašajem Ilije Joksića. Gosti su u 17. minutu preko Seada Islamovića  došli do prednosti.

U drugom poluvremenu gosti su imali novu priliku za pogodak, ali je  golman Žarko Vukajlović bio na mestu. U 64. minutu pogotkom Josić Ilije dolazi do izjednačenja. Konačan rezultat postavio je u 76. minutu, posle solo prodora, Darko Borisavljević.

U ovoj lepoj i neizvesnoj utakmici bilo je šansi i na jednoj i drugoj strani , a ljubitelji fudbala u Čačku su, zadovoljni pobedom „Pivara“, napustili stadion pored “Sladare”.