POLET pobednik Memorijalnog TURNIRA u Ljubiću (FOTO)

Čačak – Danas je na stadionu u Lјubiću završen dvodnevni Memorijalni turnir „Kovač, Celer, Kićan“ koji se održava u znak sećanja na istaknute članove i sportske radnike Poleta.

U prvom susretu između Borca i čačanske Slobode posle 90 minuta nije bilo pobednika, 1:1. Pobednik je odlučen sa bele tačke, a uspešniji je bio Borac koji je realizovao četiri jedanaesterca, 4:2.

Drugi finalista prvog dana turnira bio je Polet koji je pobedio ekipu Dragačeva rezultatom 2:1 čime je obezbedio borbu za pobednički pehar.

Danas je na stadionu u Ljubiću u borbi za treće mesto čačanska Sloboda iz duela sa Dragačevom izašla kao pobednik, 2:1.

Domaćin i organizator turnira Polet je u finalnom suretu savladao ekipu Borca. Pogotkom Strizovića u 19. minutu rešeno je pitanje pobednika.

Titula najboljeg igrača pripala je igraču Poleta, Nikoli Milekić, za najboljeg golmana proglašen je čuvar mreže Borca, Mateja Maslarević, dok je najbolji strelac bio Lazar Marković (Borac).

PressLider / Marina Trmčić

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.