Kaisedo presudio Surduličanima

Gornji Milanovac – Internacionalac u redovima Milanovčana Valberto Kaisedo postigao je gol odluke u duelu Radnika i Metalca u Surdulici koji je okončan minimalnom pobedom gostiju, 1:0.

U 82. minutu u momentima kada je razvoj situacije na terenu nagoveštavao da će se susret okončati bez golova, grubu grešku štopera domaćih Vukovića iskoristio je Kaisedo i postigao gol vredan nova tri boda za svoj tim.

Mogli su izabranici Nenada Vanića da stignu do rezultatske prednosti u 55. minutu. Golman Radnika Čančarević odličnom intervencijom zaustavio je udarac Mijića sa desetak metara.
Neubedljivi domaćin i pored većeg poseda lopte opasno je zapretio jedino u 13. minutu kada je Radović, iako usamljen ispred čuvara mreže Metalca Belića, neprecizno šutirao pored gola.