Orlovac „preleteo“ Kraljevo, Sloboda do pobede tek u finišu

Čačak – Najzanimljiviji susret trećeg kola zone „Morava“ odigran je u Kraljevu gde je do pre dve sezone prvoligaš Sloga podelila plen sa Orlovcem, 1:1.

Foto arhiva:
Foto arhiva: Duško Radišić – Lejča

Mrčajevčani su na odmor otišli sa „minusom“ od jednog gola, mrežu gostiju zatresao je Jablanović u 42. minutu.

U nastavku susreta Radovančević je postigao pogodak za izjednačenje u 52. minutu. U poslednjih dvadeset minuta Orlovac je igrao bez isključenog strelca jedinog pogotka, ali je odbrana odolela pritisku napadača Sloge i uspela da sačuva mrežu.

U Čačku, na igralištu u Velikoj Koloniji malo je nedostajalo da Takovo osvoji bod u duelu sa favorizovanom Slobodom. Uspešno su Milanovčani odolevali do 88. minuta kada je Nenad Spasojević iskoristio kiks protivničke odbrane i postigao pogodak vredan minimalne pobede, 1:0.

Najviše golova viđeno je u Markovici. Ovčar je dočekao novajliju u ligi, Miokovce, i slavio pobedu rezultatom 4:2. Strelci za domaćina bili su Mitrović u 6, Simeunović u 27. i 39 i Kovačević u 71. minutu.

Pogotke za goste postigli su Prtenjak u 35 i Kotorčević u 37. minutu.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.