Kompletna priča u Ivanjici stala u osam minuta

Ivanjica – Fudbaleri Javor Matisa nisu uspeli da zabeleže pobedu pred svojim navijačima u susretu drugog kola Super lige.

Posle remija u Surdulici sa Radnikom (2:2), večeras su na stadionu kraj Moravice podelili plen sa Novim Pazarom. Utakmica je okončana rezultatom 1:1, a oba pogotka viđena su u nastavku susreta . Najpre je internacionalac u dresu Ivanjičana Gafurov zatresao mrežu protivničkog golmana u 67. minutu, ali je radost domaćina kratko trajala, svega osam minuta.

Najviši igrač Super lige, štoper Novog Pazara Tintor, savladao je Vladana Đogatovića u 75. minutu i postavio konačan rezultat uzbudljivog i do kraja neizvesnog susreta.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.