Partizan kaznio grube greške Lučanaca

Lučani – Fudbaleri Mladosti iz Lučana uspešno su odolevali favorizovanom Partizanu do poslednjeg minuta prvog poluvremena.

Posle dosuđenog prekršaja na osamnaest metara od gola, slobodan udarac za domaćina izveo je Brazilac Leonardo i „skinuo paučinu“ iz gornjeg desnog ugla Krznarićevog gola. Stekao se utisak da je čuvar mreže Mladosti,  ipak mogao da reaguje i pokuša da spreči vođstvo „crno-belih“.

U drugom poluvremenu Lučanci su krenuli odlučnije i ofanzivnije prema golu Kljajića i to se isplatilo u 57.minutu. U šesnaestercu Partizana nepropisno je zaustavljen Jovanović, sudija Vasić je pokazao na belu tačku, a siguran realizator najstrože kazne za izjednačenje, 1:1 bio je Bojović.

Samo tri minuta kasnije grubu grešku odbrane Lučanaca kažnjava Đurđević koji je umakao pažnji odbrane i lob udarcem pogodio mrežu (2:1).

Konačan rezultat 3:1 za Partizan postavio je Božinov u 67. minutu.

Izvor: PressLider