Uspeh Čačana na Banovom Brdu, Milanovčani poraženi u Novom Sadu

Duel dva poslednje plasirana tima Super lige Čukaričkog i Borca odigran večeras na Banovom Brdu završen je bez pobednika 1:1.

Uloga favorita pre utakmice pripadala je domaćinu, ali su Čačani zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu uspeli da osvoje važan bod u borbi za opstanak.

Beograđani su do prednosti došli u 36. minutu pogotkom do prošle sezone igrača Javor Matisa Docića.  U nastavku utakmice Borac uspeva da postigne pogodak za izjednačenje i veliki uspeh. Strelac je bio Lazar Jovanović u 57. minutu.

Metalac je gostovao u Novom Sadu, ekipi Vojvodine koja je u proteklom kolu doživela ubedljiv poraz od Crvene Zvezde. Domaćini su zabeležili „minimalac“ (1:0),  a strelac jedinog pogotka bio je Meleg u 13. minutu.

Izvor: PressLider