Atletičari AK“ČAAK“ pune klupske vitrine: PET medalja sa PRVENSTVA SRBIJE

Sa Prvenstva Srbije za mlađe juniore koje je održano proteklog vikenda u Sremskoj Mitrovici  atletičari AK „ČAAK“ vratili su se sa pet osvojenih medalja.
Ivana Ilić je posle odlične trke (najboljeg rezultata) u kvalifikacijama i duge i neprikosnovene „vladavine“ u trkama na 100 metara izgubila od domaće takmičarke Sare Kiš za 0,01 sekundu. Pored Ivane prvog dana nastup su imali Sanja Đoković, koja je u trci na 1500 metara zauzela 4. mesto i Ognjen Nikolić koji je takođe u trci na 1500 metara osvojio 2. mesto sa novim ličnim rekordom 4:13,13.
Ognjen Nikolić 2. mesto

Drugi dan takmičenja čačanski atletičari  su imali daleko bolji nastup i nisu dozvolili nikakvo iznenađenje. Ivana Ilić je u trci na 200 metara, kako se  očekivalo posle lake pobede u kvalifikacijama, ostvarila ubedljivu pobedu i u finalu.

Ivana Ilić 1. u trci na 200 metara
U trci na 3000 metara posle velike neizvesnosti Sanja Đoković je zauzela 3. mesto sa novim ličnim rekordom 11:10,40 minuta.
Sanja Đoković 3. mesto
U trci na 3000 metara Ognjen Nikolić je svoj lični rekord popravio za 17 sekundi i distancu istrčao za odličnih 8:58,38 minuta zauzevši 2. mesto.

PressLider / AK“ČAAK“

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.