Poletu nisu pomogla  dva „zicera“

Čačak – Doživeli su fudbaleri Poleta minimalan poraz (1:0) na gostovanju lideru srpskoligaškog „Zapada“, Radničkom 1923, ali će dugo žaliti za propuštenom prilikom da iznenade favorita za najviši plasman.

Foto arhiva: D. Radišić - Lejča
Foto arhiva: D. Radišić – Lejča

Početnički kiks odbrane iskoristili su Kargujevčani već u trećem minutu i pogotkom veterana Spalevića stigli do rezultatske prednosti. U nastavku utakmice Polet nije bio samo ravnopravan, već bolji rival. Na debiju u dresu Grebića mogao je da se proslavi Stanković da je uspeo da realizuje dve stopostotne šanse pred golom Milentijevića.

U narednom desetom kolu Polet će ugostiti ekipu Šapina, najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg toka prvenstva.

Izvor: PressLider