Sloboda na vrhu Ovčara

Čačak – Fudbaleri Ovčara doživeli su prvi poraz pred svojim navijačima. Uspešan niz ekipe iz Markovice prekinula je Sloboda koja je sve bliža jesenjim počastima. Čačani su slavili pobedu u derbiju devetog kola zone „Morava“ rezultatom 2:0.

Mrežu domaćina načeo je najbolji akter meča Ivan Stojić u 10. minutu, a konačan rezultat postavio je Predrag Stevanović pogotkom u poslednjem minutu utakmice.

Ekipa Dragačeva iz Guče posle neuspeha proteklog vikenda na svom stadionu od Braće Vuković, sa gostovanja iz Kragujevca vratila se sa osvojenim bodom. Duel sa Slavijom završen je nerešeno 0:0.

Izvor: PressLider