Sloboda lako do bodova u duelu sa Dragačevom

Čačak – Čačanski zonaš Sloboda, kandidat za najviši plasman, povratak u Srpsku ligu slavila je pobedu u 1. kolu protiv Dragačeva iz Guče rezultatom 2:0.

Detalj sa utakmice: foto: Duško Radišić Lejča
Detalj sa utakmice Sloboda Čačak –  Dragačevo: foto: Duško Radišić Lejča

Na igralištu u Velikoj koloniji fudbaleri domaćeg tima prikazali su znatno bolju igru od rivala, stvorili mnogo više šansi za pogodak, ali su samo dve uspeli da realizuju. U finišu prvog poluvremena, posle dosuđene najstrože kazne, precizan sa bele tačke bio je Stefan Matijašević.

Nastavak susreta, takođe je protekao u dominaciji fudbalera Slobode koji su tačku na zasluženu pobedu stavili pogotkom Ivana Stojića u 80. minutu.

Izvor: PressLider

Ostavite odgovor

Komentari objavljeni na portalu PressLider nisu stav vlasnika, niti redakcije portala. Molimo Vas da prilikom komentarisanja tekstova ne koristite govor mržnje, pretnje, psovke, kao ni uvrede na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi. Zabranjeno je postavljanje reklamnih linkova, kao i pornografskog i politički ekstremnog sadržaja. Redakcija PressLider zadržava pravo da ne objavi komentare neprimerenog sadržaja, kao i one koji sadrže osvrt na nečiji privatan život i ličnost.