Treći poraz Borca

Čačak – Pokušali su Čačani da velikom borbenošću nadoknade odsustvo nekoliko startera iz tima, ali Voždovac na Dušanovcu nije dozvolio iznenađenje, slavio je drugu uzastopnu pobedu, 2:0.

Iako su fudbaleri Borca potajno priželjkivali da mogu uspešno parirati popularnim „Zmajevima“ to se ipak nije dogodilo.

Na prvi gol domaćina čekalo se svega tri minuta, a mrežu Aleksića zatresao je Georgijević. Pokušavavali su Čačani da do kraja prvog dela susreta poravnaju rezultat, ali je prvih 45. minuta okončano minimalnom prednošću Beograđana.

Nastavak susreta nije doneo ništa dobro izabranicima Ljubiše Dmitrovića. U iščekivanju eventualnog preokreta Voždovac je drugim pogotkom stavio tačku na konačan ishod. Igrač odluke u 74. minutu ponovo je bio Georgijević, koji je zaslužio epitet najboljeg aktera meča i Čačanima doneo dodatne brige pred nastavak prvenstva.

Izvor: PressLider