Treći poraz fudbalera Borca, Mladost bolja od Rada

Čačak – Fudbaleri čačanskog Borca poraženi su večeras un okviru 3. kola Super lige Srbije od ekipe Voždovca rezultatom 2:1.

Arhiva Foto: PressLider / Duško Radišić

Susret je bio neizvestan do samog kraja, a Čačanima je za podvig malo nedostajalo. Gosti su poveli golom Savića u 28. minutu, ali je u 59. izjednačio Srećković. U finišu ofanziva i preokret „Zmajeva“, što im se isplatila dva minuta pre kraja, kad su stigli do celog plena.

Isti rezultat je bio i u Lučanima, gde je domaća Mladost savladala ekipu Rada. Lučanci su imali dva gola viška protiv Rada već posle 14. minuta. Upravo tada je pogodak postigao Radivojević, prethodno je precizan bio i Pešić. Do kraja, „Građevinari“ su samo smanjili sa bele tačke u završnici prvog poluvremena.